Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji na oddanie w najem

pomieszczenia znajdującego się w budynku urzędu przy ulicy Daszyńskiego 5.

Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza:

przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji na oddanie w najem, na czas określony do dnia 31 grudnia 2017 roku, pomieszczenia znajdującego się w budynku urzędu przy ulicy Daszyńskiego 5. Pomieszczenie przeznaczone jest na działalność biurową/usługową.

Wywoławcza miesięczna stawka czynszu najmu za 1 m2 wynosi  70 zł + 23 % VAT*
Wadium      100
* do ceny wylicytowanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT wg stawki obowiązującej w dniu przetargu. Aktualnie stawka podatku wynosi 23 %.

Przetarg odbędzie się w dniu 5 października 2017 roku o godz. 10.00 w sali nr 107 ( parter) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Daszyńskiego 5.

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 203 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr  61 286 62 37.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Przetargi" - Ogłoszenia o przetargach oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).