Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

29.10.2019

29 października 2019 r. Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej i mediacji na terenie powiatu średzkiego w 2020 r.

Szczegóły otwartego konkursu ofert znaleźć można tutaj:ogłoszenie otwartego konkursu

Szczegóły w sprawie ogłoszenia naboru na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty można znaleźć tutaj: ogłoszenie