Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego w imieniu Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości

położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3

02.08.2017

Zarząd Powiatu Średzkiego w imieniu Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości (gruntu) o powierzchni 20 m2 położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2018, będącej współwłasnością Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w BIP w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: do dnia 24 sierpnia 2017 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Referacie Gospodarki Nieruchomościami - pokoju nr 203 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr  61 286 62 36.