Decyzję o odwołaniu czerwcowego terminu obchodów Dni Powiatu Średzkiego

podjął Zarząd Powiatu.

Szanowni Państwo,

Ze względu na panującą pandemię COVID-19, a także w następstwie postanowienia Komitetu Organizacyjnego Obchodów 100-lecia Zespołu Szkół Rolniczych zawieszającego uroczystości, Zarząd Powiatu podjął decyzję o odwołaniu czerwcowego terminu obchodów Dni Powiatu Średzkiego.

Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja w kraju i na świecie ulegnie poprawie, wirus nie będzie atakował kolejnych osób, jednak musimy kierować się bezwzględnymi środkami ostrożności. Czerwiec to zbyt bliski termin i nie możemy pozwolić na jakiekolwiek zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców naszego powiatu.

Po ustaniu pandemii zostanie podjęta decyzja o wyznaczeniu nowego terminu lub rezygnacji z obchodów Dni Powiatu Średzkiego w roku 2020. Nowa data uroczystości w bieżącym czy też przyszłym roku musi nam zapewnić bezpieczną przestrzeń, wolną od zagrożeń.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, siły i spokoju.

Ernest Iwańczuk – Starosta Średzki
Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka - Wicestarosta