Magdalena Górska, Założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług

była gościem starosty Ernesta Iwańczuka i wicestarosty Małgorzaty Wiśniewskiej-Zabłockiej.

13.05.2020

Magdalena Górska, Założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług złożyła dziś na ręce starosty Ernesta Iwańczuka i wicestarosty Małgorzaty Wiśniewskiej-Zabłockiej dwa czeki, każdy z nich opiewa na kwotę 15.000 zł. Jeden z czeków trafi do Zespołu Szkół Rolniczych, drugi do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej. Dyrektorzy Ewelina Zawielak (ZSR) oraz Marek Kostka (CKZiU) zadecydują o tym, którego ze swoich uczniów uhonorować tak cenną nagrodą. Każdemu z obdarowanych  uczniów czek pozwoli na bezpłatną naukę przez całe trzy lata studiów licencjackich.

Jednym z kierunków Wyższej Szkoły Handlu i Usług jest Bezpieczeństwo Narodowe, stąd władze uczelni i powiatu postanowiły przekazać czeki dla najlepszych uczniów klas mundurowych, doceniając tym samym działalność społeczną uczniów tych kierunków, którzy nie tylko w czasach pandemii, ale również w każdej innej chwili są gotowi do niesienia pomocy innym i godnego reprezentowania naszego powiatu na uroczystościach.