A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Ograniczenie w funkcjonowaniu Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego

w Środzie Wielkopolskiej.

16.03.2020

 

 
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Środzie Wielkopolskiej informuje,  że na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. poz. 433),
 
od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Środzie Wielkopolskiej, polegające na wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów.
 
Kontakt z pracownikami możliwy jest włącznie przez pocztę tradycyjną, mailową, fax, skrytkę ePUAP lub telefonicznie, pod numerami:
nr tel. 61 28 706 49
e-mail : pinb-srodawlkp@wp.pl
 

W celu ułatwienia możliwości przekazywania dokumentów do naszej jednostki przed wejściem  do Inspektoratu ( II piętro budynku ) od dnia 20 marca 2020 roku funkcjonować będzie skrzynka podawcza.  Dokumenty wraz z danymi kontaktowymi ( nr telefonu, adres e-mail ) prosimy umieszczać w skrzynce.  Potwierdzenie otrzymania dokumentu prześlemy za pomocą poczty elektronicznej na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Zostają anulowane wszelkie spotkania umówione wcześniej i zawieszona możliwość osobistego składania skarg i wniosków.
W sprawach nagłej konieczności, wystąpienia zagrożenia bądź katastrofy budowlanej należy kontaktować się telefonicznie pod nr : 61 28 706 49.
baner300x250