Powiat Średzki otrzymał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych

na dwa projekty związane z przebudową drogi powiatowej nr 3662P Środa Wlkp. – Nekla.

22.04.2020

Powiat Średzki otrzymał dofinansowanie na dwa projekty związane z przebudową drogi powiatowej nr 3662P Środa Wlkp. – Nekla na odcinkach Bagrowo – Gablin oraz w miejscowości Dębicz.
  • Przebudowa drogi powiatowej nr 3662P Środa Wlkp. - Nekla na odcinku Bagrowo – Gablin” Wartość projektu 1 178 017,88 zł, wartość dofinansowania 50% wartości zadania. W ramach inwestycji przebudowy budowy drogi powiatowej przewiduje się poszerzenie drogi oraz wzmocnienie nawierzchni bitumicznej, odtworzenie rowów przydrożnych oraz wykonanie nowego oznakowania.
  • Przebudowa drogi powiatowej nr 3662P Środa Wlkp. – Nekla w miejscowości Dębicz.Wartość projektu 1 135 752,11  zł, wartość dofinansowania 50% wartości zadania. W ramach inwestycji przebudowy budowy drogi powiatowej przewiduje się poszerzenie drogi, wykonanie wzmocnienia nawierzchni, budowę 0,5 km chodnika z kostki betonowej, odtworzenie rowów przydrożnych.