Wykaz gruntu, przeznaczonego do dzierżawy w formie przetargu ustnego nieograniczonego na czas nieokreślony

położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2108.

29.04.2020

Zarząd Powiatu Średzkiego w imieniu Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości (gruntu) o powierzchni 20 m2 położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2108, będącej współwłasnością Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 29 kwietnia 2020 roku do dnia 20 maja 2020 roku.