- szkolenie dla organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu średzkiego.

13.02.2020

Szkolenie Wypełnianie nowych wzorów ofert w konkursach ogłaszanych przez Zarząd Powiatu Średzkiego dla przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu średzkiego odbyło się w poniedziałek, 10 lutego br. w Bibliotece Publicznej w Środzie Wielkopolskiej.

Szkolenie miało charakter praktycznych zajęć, metody wykładowe zostały połączone z ćwiczeniami i praktycznymi warsztatami. Podczas spotkania uczestnicy mogli się zapoznać z prezentacją konkursu ofert ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Średzkiego, dowiedzieć się jak poprawnie wypełnić formularz oferty oraz zadać nurtujące pytania. Zajęcia poprowadził Bartosz Pawlak – doradca Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, ekspert w Programie Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO).

Organizatorem szkolenia było Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej.