Informacja Zarządu Powiatu Średzkiego o wywieszeniu wykazu nieruchomości niezabudowanej, położonej w Środzie Wielkopolskiej, oznaczonej jako działka nr: 3079/1,

09.09.2021

Logo Powiatu Śedzkiego

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości niezabudowanej, położonej w Środzie Wielkopolskiej, oznaczonej jako działka nr: 3079/1, stanowiącej własność Skarbu Państwa, będącej w użytkowaniu wieczystym Powiatu Średzkiego, przeznaczonej do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.

Wykaz został zamieszczony na stronie internetowej Starostwa: www.powiatsredzki.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienie" oraz na tablicy ogłoszeń w Starostwie na okres 21 dni, tj.: do dnia 30 września 2021 roku.”