Powiat Średzki otrzymał 4.601.840,65 zł dofinansowania ze środków WRPO

23.04.2021

Projekt „Nowoczesne kształcenie zawodowe w powiecie średzkim - przebudowa oraz wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Rolniczych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej” otrzymał dofinansowanie w wysokości4.601.840,65 zł ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014–2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Całkowita wartość projektu wynosi: 5.413.930,19 zł.
W ramach realizacji projektu zostaną zmodernizowane m.in. pracownie zawodowe obu szkół.