Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o ogłoszeniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działek niezabudowanych,położonych w Kijewie.

Dotyczy działek oznaczonych nr: 155/44, 155/45 i 155/46. Przetargi na sprzedaż nieruchomości odbędą się w dniu 7 czerwca 2021 roku, w sali nr 107 (parter) Starosta Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Daszyńskiego 5.

22.04.2021

Logo Powiatu Śedzkiego

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o ogłoszeniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działek niezabudowanych,położonych w Kijewie,
stanowiących własność Powiatu Średzkiego, oznaczonych nr: 155/44, 155/45 i 155/46.

Ogłoszenie jest wywieszone na tablicy ogłoszeń Starostwa, zamieszczone na stronie internetowej www.powiatsredzki.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej
w zakładce Przetargi "Ogłoszenia o przetargach", a także zostało przesłane do gmin Powiatu Średzkiego celem wywieszenia na tablicy ogłoszeń.

WICESTAROSTA                                  STAROSTA

/-/Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka                /-/Ernest Iwańczuk

Ogłoszenie o przetargu - do pobrania (plik pdf)