Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o ogłoszeniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działek niezabudowanych, położonych w Środzie Wlkp.

stanowiących własność Powiatu Średzkiego, oznaczonych nr: 3967 i 3969. Przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się w dniu 1 marca 2021 roku, w sali nr 107 (parter) Starosta Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Daszyńskiego 5, o godzinie 11:00.

21.12.2020

Logo Powiatu Śedzkiego

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o ogłoszeniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działek niezabudowanych, położonych w Środzie Wielkopolskiej, stanowiących własność Powiatu Średzkiego, oznaczonych nr: 3967 i 3969.

Ogłoszenie jest wywieszone na tablicy ogłoszeń Starostwa, zamieszczone na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakłdce Przetargi "Ogłoszenia o przetargach", a także zostało przesłane do gmin Powiatu Średzkiego celem wywieszenia na tablicy ogłoszeń.