Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Kosynierów 46 w Środzie Wielkopolskiej,

przeznaczonej do oddania w najem w drodze bezprzetargowej, na czas nieokreślony na rzecz Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Wielkopolskiej.

26.11.2020

Logo Powiatu ŚedzkiegoZarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Kosynierów 46 w Środzie Wielkopolskiej, której część – tj. pomieszczenia o łącznej powierzchni 540,84 m² wraz z udziałem wynoszącym 9342/10000 w gruncie oraz w częściach wspólnych w budynku o łącznej pow. 14,07 m2 przeznaczona jest do oddania w najem na czas nieokreślony na rzecz Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Wielkopolskiej.

Wykaz zostanie wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 26 listopada 2020 roku do dnia 17 grudnia 2020 roku.