A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj:

Zarząd Powiatu Średzkiego przyjął projekt Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Średzkiego na lata 2021-2024

- w dniach 3 – 23 lutego br. mieszkańcy powiatu mogą składać uwagi i wnioski do dokumentu.

03.02.2021
Grafika przedstawia logo Powiatu Średzkiego
 
Zarząd Powiatu Średzkiego przyjął projekt Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Średzkiego na lata 2021-2024. W dniach 3 – 23 lutego br. zapraszamy mieszkańców powiatu do udziału w pracach nad opracowaniem dokumentu.
 
Wersja elektroniczna projektu Programu dostępna jest pod adresem: https://bip.powiatsredzki.pl/powiatsredzki/bip/ogloszenia-zawiadomienia.html?pid=20009
Wersja papierowa dostępna jest w siedzibie Wydziału Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 ( pokój nr 131), w godzinach pracy Starostwa.
 
Uwagi i wnioski można składać w następującej formie:
- pisemnej i przesłanie na adres Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej Wydział Środowiska i Rolnictwa ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wlkp.
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, poprzez przesłanie na adres: srodowisko@powiatsredzki.pl
- ustnie do protokołu w siedzibie Wydziału Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5, w godzinach pracy Starostwa.
 
Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Powiatu w Środzie Wielkopolskiej. Uwagi i wnioski zgłoszone po upływie wskazanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. 
 
baner300x250